BritConstruction
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna ziua , doriti sa va ajut ?

In jos

Buna ziua , doriti sa va ajut ?  Empty Buna ziua , doriti sa va ajut ?

Mesaj Scris de Marvin Dum Ian 10, 2016 2:36 pm

Buna ziua , ma numesc Marvin si as vrea sa va spun ceva : Cu un mobilier curat nu ati dorii si o mancare pe cinste ? Haideti oameni buni , stiu ca vreti ! As vrea sa va anunt daca doriti , desigur , sa vizitati restaurantul Art Club care apartine prietenului meu , Jack , pe strada Missionary Hill . Va sugerez sa comandati o mancare pe cinste ... Si as mai vrea sa va anunt ca are niste angajati , foarte muncitori .... De exemplu bucatarul , James , sta de dimineata pana seara doar sa faca de mancare oameniilor , doar ca din pacate , restaurantul nu prea are clienti , va rog frumos sa ii inveseliti ziua lui James cu o mica vizita la restaurant ...Alt exemplu , doamna care face curatenie , sta si ea toata ziua si face curat , doar ca din pacate nu prea are dupa cine sa curete .. Asa ca ajutati-o , pentru ca ea asta doreste sa faca , SA FACA CURATENIE !! Daca mergeti la restaurant nu stiu cum sa va multumesc . Apropo la incheierea acestui tipic vrau sa va spun ceva : VA MULTUMESC CAURMARITI CE SCRIU <3 !!!! <3 Smile Smile  Smile


Buna ziua , doriti sa va ajut ?  Restau10



Acesta este restaurantul , prieteni !
Marvin
Marvin
Admin

Mesaje : 333
Data de înscriere : 25/06/2015
Varsta : 42
Localizare : San Fierro

https://britconstruction.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum